Základná ochrana domova

elektronickým zabezpečovacím systémom  

ASGHome


Balíček ASGHome predstavuje ochranu vášho domova pomocou elektronického zabezpečovacieho systému, t.j. sadou citlivých čidiel, ktoré sú umiestnené v interiéri. Ak čidlo zaznamená narušenie, je táto informácia okamžite odoslaná na pult centrálnej ochrany, odkiaľ náš operačný pracovník vysiela zásahovú skupinu na preverenie narušenia. Tento balíček poskytuje základné zabezpečenie vášho rodinného domu, bytu či chaty.

Výhody systému


určené pre byty, rodinné domy a chaty a aj ako krátkodobé stráženie v prípade neprítomnosti
základné zabezpečenie objektu s nízkymi vstupnými a mesačnými nákladmi
všetko pod kontrolou, vďaka klientskej aplikácii Forbis

Špičkové vybavenie

Zabezpečenie poskytujeme pomocou citlivých vnútorných čidiel vysokej kvality. V ponuke dverové, okenné, pohybové čidlá a čidlá signalizujúce rozbitie skla.

Mobilná aplikácia FORBIS

Vďaka mobilnej aplikácii máte prehľad o všetkých narušeniach vo vašom objekte. Poskytuje detailný časový záznam, mapy aj fotky z kontroly či zásahu v objekte. O každom narušení objektu vás aplikácia informuje notifikáciou.

Výjazd zásahovej skupiny

Motorizované skupiny zasahujú na stráženom objekte okamžitým výjazdom na základe automaticky odoslanej požiadavky prostredníctvom elektronického systému. Zásahové skupiny majú presne určenú lokalizáciu narušenia, sú teda navigované priamo k zásahu na daný objekt.